Başa Dönün

FADA Workshop Haftası Açık Çağrı


Osman Yıldırım 09/10/2018
14/10/2018 Tarihinde Güncellendi


MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, kendi atölyesini düzenlemek isteyen yürütücüler için açık çağrıda bulunuyor:

“MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, her yıl eğitim-öğretim döneminin bir haftasını workshoplara ayırmaktadır. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek workshop haftasına 5-9 Kasım tarihlerinde FADA HANGAR ev sahipliği yapacaktır. Bu anlamda mimarlıkla ilişkisi olsun olmasın, birbirinden bağımsız farklı disiplinleri bir arada toplamak workshop haftasının ana hedefidir. Geçmiş workshop haftalarında grafiti, yoga, gastronomi, stensil, performans sanatları gibi birbirlerinden farklı pek çok branşta atölyeler gerçekleştirilmiştir. Üçüncü workshop haftamızda ise kendi atölyesini yürütmek isteyenler için açık çağrıda bulunuyoruz. Yürütücülerimizden, çeşitli disiplinlerde ve farklı çerçevelerde tasarlayacağı workshoplar ile bizi buluşturmalarını bekliyoruz.”

MEF FADA WORKSHOP WEEK

Bireysel veya grup halinde başvurmak isteyen yürütücülerin bilgilerini ve düzenlemek istedikleri Workshop’u anlatan başvuru formunu workshop@mef.edu.tr adresine 12 Ekim 17:00’a kadar e-posta göndermeleri gerekmektedir.

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi tarafından her yıl düzenlenen FADA Workshop Week son başvuru tarihi 12 Ekim. Siz de kendi atölyenizin yürütücüsü olmak isterseniz bu linkte (http://fada.mef.edu.tr/tr/fada-atolye-haftasi-2018-2019) bulunan başvuru formunu workshop@mef.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

FADA Nedir?
Açılımı Faculty of Art, Design and Architecture, yani Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’dir.

Başvuru formunu buradan da indirebilirsiniz.

Bu makale faydalı mıydı?
 
1164 Okunma   223 Beğeni

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir