FADA Workshop Haftası Açık Çağrı


Optimist Hub Team 09/10/2018
23/09/2020 Tarihinde Güncellendi

Okunma   Beğeni


MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, kendi atölyesini düzenlemek isteyenler için açık çağrıda bulunuyor:

"MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, her yıl eğitim-öğretim döneminin bir haftasını workshoplara ayırmaktadır. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek workshop haftasına 5-9 Kasım tarihlerinde FADA HANGAR ev sahipliği yapacaktır. Bu anlamda mimarlıkla ilişkisi olsun olmasın, birbirinden bağımsız farklı disiplinleri bir arada toplamak workshop haftasının ana hedefidir. Geçmiş workshop haftalarında grafiti, yoga, gastronomi, stensil, performans sanatları gibi birbirlerinden farklı pek çok branşta atölyeler gerçekleştirilmiştir. Üçüncü workshop haftamızda ise kendi atölyesini yürütmek isteyenler için açık çağrıda bulunuyoruz. Yürütücülerimizden, çeşitli disiplinlerde ve farklı çerçevelerde tasarlayacağı workshoplar ile bizi buluşturmalarını bekliyoruz."

MEF FADA WORKSHOP WEEK
Bireysel veya grup halinde başvurmak isteyen yürütücülerin bilgilerini ve düzenlemek istedikleri Workshop'u anlatan başvuru formunu workshop@mef.edu.tr adresine 12 Ekim 17:00’a kadar e-posta göndermeleri gerekmektedir.

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi tarafından her yıl düzenlenen FADA Workshop Week son başvuru tarihi 12 Ekim. Siz de kendi atölyenizin yürütücüsü olmak isterseniz bu linkte (http://fada.mef.edu.tr/tr/fada-atolye-haftasi-2018-2019) bulunan başvuru formunu workshop@mef.edu.tr adresine gönderebilirsiniz.

FADA Nedir?
Açılımı Faculty of Art, Design and Architecture, yani Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi'dir.

Başvuru formunu buradan da indirebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden haberdar olmak için E-posta listemize katılın

  Beğeni

Optimist Hub Team

Optimist Hub Team

Optimist Hub; yazılım, tasarım ve pazarlama yetenekleri ile işletmelere büyük dijital çözümler sunan, müşteri deneyimi odaklı 360 Dijital Ajans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncellemelerden ilk siz haberdar olmak ister misiniz?