Başa Dönün

FADA Workshop Haftası Açık Çağrı


Osman Yıldırım 09/10/2018
08/05/2019 Tarihinde Güncellendi


MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, kendi atölyesini düzenlemek isteyenler için açık çağrıda bulunuyor:

“MEF Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, her yıl eğitim-öğretim döneminin bir haftasını workshoplara ayırmaktadır. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek workshop haftasına 5-9 Kasım tarihlerinde FADA HANGAR ev sahipliği yapacaktır. Bu anlamda mimarlıkla ilişkisi olsun olmasın, birbirinden bağımsız farklı disiplinleri bir arada toplamak workshop haftasının ana hedefidir. Geçmiş workshop haftalarında grafiti, yoga, gastronomi, stensil, performans sanatları gibi birbirlerinden farklı pek çok branşta atölyeler gerçekleştirilmiştir. Üçüncü workshop haftamızda ise kendi atölyesini yürütmek isteyenler için açık çağrıda bulunuyoruz. Yürütücülerimizden, çeşitli disiplinlerde ve farklı çerçevelerde tasarlayacağı workshoplar ile bizi buluşturmalarını bekliyoruz.”

MEF FADA WORKSHOP WEEK
Bireysel veya grup halinde başvurmak isteyen yürütücülerin bilgilerini ve düzenlemek istedikleri Workshop’u anlatan başvuru formunu [email protected] adresine 12 Ekim 17:00’a kadar e-posta göndermeleri gerekmektedir.

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi tarafından her yıl düzenlenen FADA Workshop Week son başvuru tarihi 12 Ekim. Siz de kendi atölyenizin yürütücüsü olmak isterseniz bu linkte (http://fada.mef.edu.tr/tr/fada-atolye-haftasi-2018-2019) bulunan başvuru formunu [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

FADA Nedir?
Açılımı Faculty of Art, Design and Architecture, yani Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi’dir.

Başvuru formunu buradan da indirebilirsiniz.

Bu makale faydalı mıydı?
 
1311 Okunma   224 Beğeni
Author avatar

Osman Yıldırım

https://www.optimisthub.com
Sr. SEO Expert, Founder at Optimist Hub | Mentor at Visa Innovation Program & Hackquarters | Google Trusted Photographer

Görüşleriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir