İş Bankası Workup Girişimcilik Programı


Optimist Hub Team 22/06/2019
06/03/2020 Tarihinde Güncellendi

Okunma   Beğeni


İş Bankası Workup, büyük hayalleri olan girişimcilerin, işini geliştirmek ve büyütmek isteyenlerin İş bankası tarafından desteklendiği bir oluşumdur. Ana destekçisinin İş Bankası olduğu ve Kolektif House merkezli yönetilen bu girişimcilik programı, fikri olan herkese kapısını açıyor.

Günümüzde iyi bir fikir bulmak kadar bir fikrin iyi kurgulanıp, sürdürülebilir bir iş modeline dönüşmesi de çok önemlidir. Genellikle bir fikrin gelişim aşaması eş dosttan alınan fikirler, bir bilene danışmak ya da dünyadaki benzerlerine bakmak gibi yöntemlerle oluyor. Ancak workup gibi oluşumlar, girişimcilerin tohum haldeki fikirlerinin filizlenmesi için gerekli tüm ortamı sağlıyor. Workup’ın en büyük artısı, girişimcilerle yatırımcıları ortak paydada buluşturup, fikrin ayakları yere basan bir iş modeline dönüşmesi için çeşitli olanaklar sağlıyor olmasıdır. Onlarca fikre mentorluk yapmış, başarılı başarısız yüzlerce proje görmüş mentor’larla fikir alışverişi yapabilmek, burada sunulan en önemli ayrıcalıklardan biridir.

Kimler İş Bankası Workup’a Başvurabilir?

Erken aşama teknoloji girişimi olan herkes! Workup’ın amacı, iyi fikirleri bir tohum gibi görüp, o tohumun filizlenmesi için ihtiyaç duyduğu tüm ortamı sağlamak gibi düşünebiliriz. Bu nedenle Workup bir girişimcinin ilk aşamalarda ihtiyaç duyabileceği birçok noktaya çözüm sunuyor.

Workup’ın Ayrıcalıkları Neler?

  • Kolektif House Üyeliği:

Paylaşımlı ofis sisteminin ülkemizdeki en iyi örneklerinden olan Kolektif House’un sadece 1 katı Workup’lılara ayrılmış durumdadır. Kolektif House bünyesinde var olan Workup İş Bankası, girişimcilerinin rahat ve düzenli bir çalışma alanına sahip olabilmeleri için kabul ettiği tüm girişimcilere Kolektif House’un rahat, yaratıcılığı artıran ortamında çalışma fırsatı sunuyor.

  • Ürün ve İş Geliştirme Danışmanlığı

Workup’ta fikrinizi ya da ürününüzü geliştirebilmeniz için farklı alanlarda, başarılı ürünleri olan kişilere fikir danışabilirsiniz.

  • Network

Workup’ın Kolektif House gibi 1000’in üzerinde freelancer, şirket ve startup’ı bünyesinde barındıran bir oluşum içinde yer almak, 1000’in üzerinde müşteri potansiyeli demektir.

  • Mentorlar

Sadece fikir vermek için değil, fikri parlatmak için çabalayan mentor ve yatırımcı Ömer Erkmen, Workup programının lider mentorluğunu yapıyor. Ömer Erkmen ve onun gibi birçok melek yatırımcıyla projeniz üzerine çalışarak, projenize ve kendinize çok şey katabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden haberdar olmak için E-posta listemize katılın

  Beğeni

Optimist Hub Team

Optimist Hub Team

Optimist Hub; yazılım, tasarım ve pazarlama yetenekleri ile işletmelere büyük dijital çözümler sunan, müşteri deneyimi odaklı 360 Dijital Ajans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önerilen Yazılar

Güncellemelerden ilk siz haberdar olmak ister misiniz?